Peter Houtman bedankt!
Kameraden, we hebben jullie hulp nodig om Peter een geweldig mooi gebaar te kunnen geven.
Namens Feyenoord Supportersvereniging De Feijenoorder starten wij een bijzondere crowdfundingsactie voor het Alzheimer Fonds. Deze actie is een blijk van waardering aan icoon van onze club: Peter Houtman.
Peter, voormalig spits en eeuwige Feijenoorder, is jarenlang ambassadeur geweest van Feyenoord en heeft zich met hart en ziel ingezet voor de club en haar supporters. Nu hij door het vooruitzicht van de vreselijke ziekte Alzheimer zelf wenst te stoppen met zijn werkzaamheden als stadionspeaker, willen wij iets terugdoen.
Als grote dank willen wij een mooi bedrag ophalen dat Peter persoonlijk kan overhandigen aan het Alzheimer Fonds. Hiermee steunen we belangrijk onderzoek, en geven wij Peter een geweldig cadeau wat op een enorm belangrijke plek terecht komt.
Help jij ons?
Enorm bedankt namens de gehele supportersvereniging.
+ € 0,50 administratiekosten.