Wil jij namens Rotterdam meedoen met het Nederlands Kampioenschap Scholenbridge 2026? Begin dan nu met oefenen en doe mee op woensdag 15 april 2026. Iedereen van circa 10 tot 18 jaar kan meedoen. Je vormt met z’n vieren een team. Je kunt zelf een team samenstellen of meedoen in een team met anderen die zich bij ons aanmelden. Er kunnen meerdere Rotterdamse teams naar het NK toe. Als je goed geoefend hebt zit je zeker in de selectie.
Ben jij vaak anderen te slim af en houd je van spelletjes?
Check dan dit filmpje "wat is bridge?"
Alvast oefenen? Los dan deze
pittige bridgepuzzel op. Onder de goede inzendingen verloten we 10 Complexus Beast Breinbrekers. Stuur je oplossing naar
info@dscr.nl en vermeld je naam, geboortedatum en adres. Vind je het leuk? Ga dan oefenen om de NK cup naar Rotterdam te halen!
Hoe kan je meedoen met het Nederlands Kampioenschap?
- Jouw school wil meedoen. Wij zorgen dan dat je kunt oefenen en spelen op school (na schooltijd of als keuzevak als de school dat goed vindt). Onze bridgedocent(e) komt naar jouw school. Voor de school en de deelnemers zijn er geen kosten.
- Jij wil meedoen en komen trainen op onze bridgeclub (Kralingseweg 126) met andere Rotterdamse jeugdspelers. We oefenen en spelen elke maandag vanaf 5 januari 2026 van 17.00 tot 19.00 uur en zorgen voor een maaltijd. Probeer het een keer, je kunt per week doorgeven of je komt. Deelname is de 1e keer gratis, daarna € 2,50 per keer inclusief het eten.